Home

About UsDistrict StaffDistrict CalendarApparatusDistrict News
District PoliciesDistrict MinutesDistrict AgendaDistrict BudgetLinks
Hall RentalFire Department News 

Site Updated: July 15, 2019
       Board of Fire Commissioners                                                            Chief Staff

​Term Ending Dec. 2019: Shawn Graybill                                                     Chief: Brian Dingee
​Term Ending Dec. 2020: Melissa Bishop                                      1st Asst. Chief: Don Empert
​Term Ending Dec. 2021: Todd Martin (Chairman)                      2nd Asst. Chief: Jay Marshall​Term Ending Dec. 2022: *Position Vacant*
​Term Ending Dec. 2023: Joshua Martin

              Other District Staff

District Secretary: Cynthia Chiarella
District Treasurer: James Stutzman
EMS Supervisor:  Frank Ludwig